Letáky, vizitky a samolepky za osvěžující ceny

Digitálně tiskneme letáky, samolepky a vizitky ve vysoké kvalitě za nízké ceny, které si můžete spočítat nezávazně sami pomocí online formuláře. I vy si můžete dovolit skvělou kvalitu našeho tisku! Více »
Mája Vám zajistí

O nás

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí specializující se na tisk vizitek, letáků, samolepek a etiket. Působíme na českém trhu od roku 1992, za tuto dobu jsme získali mnoho drahocenných zkušeností v oboru a zařadili jsme se mezi odborníky na ofsetový a digitální tisk.

Používáme špičkové německé ofsetové stroje od výrobců KBA, CTP ACENTO.
Pro digitální tisk používáme moderní laserový tiskový stroj INEO+ 6500 od společnosti DEVELOP.

V posledních šesti letech se více specializujeme na digitální tisk, který při počtu do tisíce výtisků přináší mnoho výhod: nižší cenu, vyšší barevnou jednotnost celého tisku a nižší ceny dotisku.

Náš vedoucí výroby je vášnivý pejskař, jak je možné poznat i z úpravy tohoto webu, takže nikoho z Vás jistě nepřekvapí, že 3% z obratu Mája poukazuje na účet psího útulku v Řepnici paní Maskulanisové.

Napsali o nás

Vím, že není zvykem takto psát po obdržení zboží... ale těžko si můžu pomoct. Vybral jsem si pro tisk vizitek Vás, protože máte jedny z nejnižších cen a krásné stránky. Přesto, když jsem v neděli v poledne odesílal objednávku, ani zdaleka jsem nečekal, že mne dnes ráno z postele vytáhne PPLka. Fakt, že dnes mám první schůzku s klientem, kvůli kterému jsem vizitky vesměs nechával tisknout je už jen třešničkou na dortu.

Mimoto, kvalita vizitek je vážně parádní.

Každopádně - chtěl bych Vám říct, že si opravdu vážím Vaší práce a držím Vám palce. Myslím, že už uhádnete, koho budu nadále známým pro tisk doporučovat... :)

Hezký den Tomáš Bachtík

Hlavní výhody tisku u Máji
  • grafický návrh vizitek
  • rychlost dodání
  • osvěžující ceny
  • nízké náklady a vysoká kvalita
  • přesná online kalkulace
  • při ceně nad 3000 Kč doprava ZDARMA
  • krabička na vizitky ZDARMA

3% z Vaší objednávky

Náš vedoucí výroby je vášnivý pejskař, takže nikoho asi nepřekvapí, že část výtěžku jde na psí útulek.